Jaką wybrać paterę na owoce?

patera na owoce

Patery, misy, tace i kosze to niezwykle praktyczne i wygodne naczynia na owoce. Pozwalają one w doskonały sposób wyeksponować kolorowe owoce w wybranym miejscu, takim jak kuchnia, salon czy jadalnia. Dzięki temu każdy domownik czy gość może częstować się tymi zdrowymi przekąskami w każdej chwili.

Szklana patera na owoce idealna do każdego wnętrza

Dzięki nietypowym kształtom oraz materiałom patery są przepiękną ozdobą każdego wnętrza.Co prawda wielu osobom kojarzą się one z naczyniami, które niegdyś stały na babcinym kredensie, niemniej każda patera na owoce nowoczesna stanowi bardzo stylowy dodatek, pasujący do każdego nowoczesnego wnętrza.

Wiele z oferowanych naczyń posiada niezwykle oryginalne kształty oraz jest wykonane z różnych materiałów, dzięki czemu można wybrać idealny model do każdego wnętrza. Niezwykle pięknie oraz oryginalnie prezentują się szklane pojemniki na owoce. Każda nowoczesna patera z Bokono pozwala w piękny sposób wyeksponować różnorodne owoce takie jak: soczyste winogrona, mandarynki pomarańcze, banany, jabłka, gruszki i wiele innych.

miska patera na owoce

Jaką wybrać paterę na owoce?

Asortyment naczyń na owoce na rynku jest bardzo zróżnicowany. W szerokiej ofercie znajdują się zarówno patery piętrowe jak i płaskie o różnorodnych, niezwykle ciekawych kształtach, wzorach oraz kolorach.

Wybór musi być zawsze uzależniony od indywidualnych potrzeb klienta. To wielofunkcyjne naczynie powinno być praktyczne i jednocześnie stanowić niezwykłą ozdobę salonu, kuchni czy jadalni. Wybierając paterę warto zwrócić szczególną uwagę na intrygujące designerskie modele. Coraz częściej zdarza się bowiem, że nowoczesne naczynia na owoce na pierwszy rzut oka nie przypominają swym wyglądem patery, lecz oryginalną i niezwykle atrakcyjną dekorację.

Comments are closed.