Sprzęt AGD od Whirlpool

whirlpool

Zagospodarowanie domu wymaga połączenia estetyki i funkcjonalności przedmiotów, które będą stosowane na co dzień. Warto postawić na urządzenia do gospodarstwa domowego, które będą odporne na zniszczenia, wykonane z trwałego materiału i będą inwestycją na lata. Na rynku AGD zaufaniem cieszą się urządzenia Whirlpool dostępne w sklepie PGE.

Najistotniejszy parametry urządzeń

Urządzenia Whirlpool
Urządzenia Whirlpool

Strona internetowa z urządzeniami Whirlpool pozwala klientowi na sprawdzenie poszczególnych parametrów i dobór ich w taki sposób, aby cena pokrywała się z jakością. Najważniejszymi klientami, o których Whirlpool informuje osobę kupującą, są funkcje gotowania, technologie, czyszczenie i konserwacja, pojemność, wzornictwo, funkcje wpływające na zdrowe przygotowanie potraw oraz klasa energetyczna. 


Wiele urządzeń Whirlpool ma funkcję samoczyszczącą, co pozwala automatycznie spalać na popiół resztki jedzenia (bardzo użyteczne w przypadku piekarnika), a następnie łatwo się ich pozbyć przy pomocy gąbki. To nazywane jest technologią pirolityczną. 

Klasa energetyczna ma z kolei znaczenie w kontekście niższych rachunków za prąd.


Wśród urządzeń Whirlpool znaleźć można wspomniane już wyżej piekarniki, kuchenki mikrofalowe, lodówki, zamrażarki, zmywarki, suszarki, pralki, czy kuchenki. Oprócz tego Whirlpool w swojej ofercie proponuje akcesoria, które mogą wspomóc odpowiedni sprzęt. Są to m.in. detergenty i środki odkamieniające, środki czyszczące, filtry do wody, blachy, talerze i sztućce, jak i również podkładki pod płyty, np. dla kuchenki gazowej.

Comments are closed.