Słodka, zdrowa chwila

baton orzechowy

Przechodząc na zdrową dietę robi się przysługę własnemu organizmowi. Zapewni to jego dobrą kondycję i lepsze samopoczucie. Świadomość w codziennym odżywianiu się jest kluczem to zachowania ciała w dobrym zdrowiu. Jednak odpowiednio zbilansowana dieta nie powinna odrzucać małych przyjemnych przekąsek. Nie warto ich odrzucać, można zamienić je na ich bardziej wartościowe wersje. Smacznie, zdrowo i przyjemnie – można mieć wszystko w jednym.

Definicja batona

baton zdrowy bananChwile przyjemności z drobną przekąską kojarzą się przede wszystkim ze słodkościami. Baton to jedna z nich. Można wziąć go ze sobą wszędzie, dodaje energii i po prostu dobrze smakuje z ulubionymi dodatkami. Jednak samo to słowo powoduje dreszcze u każdego, kto jest na diecie. Zupełnie niepotrzebnie. W samym jedzeniu batonów nie ma nic złego. Problemem jest dopiero skład niektórych z nich. Na szczęście dla smakoszy powstają zdrowe batony zawierające płatki zbożowe, orzechy, suszone owoce i wszystko to, co pyszne i korzystne dla organizmu.

Zdrowy baton zawsze wygrywa

Fit batony nie są wcale oszukane. To zdrowa alternatywa dla przekąsek, które zapychają jedzącego cukrem. Dobrej jakości składniki nie wykluczają natomiast słodkiego smaku. Odrobina czekolady, na przykład gorzkiej o wysokim procencie zawartości kakao to dodatek, którego walory przebiją sztuczne aromaty. Batony fit nie będą powodowały wyrzutów sumienia, a chwila przyjemności, będzie również przyjemna dla organizmu. Warto sięgać po zdrowe słodycze, niezależnie od typu diety. Jest to odpowiedzialne odżywianie się, bez rezygnowania z przekąsek.

Jeśli nie chce nam się przeszukiwać półek marketów w poszukiwaniu tego jednego batonika, polecam sprawdzić asortyment FIT OR SWEET, ten sklep oferuje wyłącznie zdrowe produkty.

Comments are closed.